Spodnie w kratę – hit czy kit?

Spodnie w kratę już od kilku dobrych sezonów cieszą się sporym zainteresowaniem nie tylko wśród kobiet, ale również mężczyzn. Nie ma w tym nic niezrozumiałego. Przecież to właśnie ten element może stać się bazą do stworzenia oryginalnych, a jednocześnie zachowanych w dobrym tonie stylizacji. Zastanawiasz się, czy spodnie w kratę w dalszym ciągu są modne? Z czym łączyć ten element garderoby? Odpowiadamy.

Jakie spodnie w kratę wybrać?

Spodnie męskie w kratę bez obaw o modowe faux-pas możesz połączyć z białą koszulą i marynarką. Panowie, którzy nie boją się eksperymentów i wyróżnienia z tłumu mogą wybrać marynarkę w dokładnie taki sam wzór. Nieco spokojniejszą, ale równie ciekawą opcją będzie marynarka w kolorze wspólnym. Co to oznacza? Jeżeli krata na szarym garniturze jest np. czerwona, to marynarka może mieć właśnie kolor czerwony. Stylizacje smart casual skradły serca mężczyzn na całym świecie! Miłośnikom klasycznych i stonowanych stylizacji zaleca się wybór gładkiej i niezobowiązującej góry. Taki zestaw sprawdzi się również w dni, kiedy pogoda za oknem nie do końca dopisuje. Wówczas nawet największa ulewa czy chlapa nie będzie w stanie wyprowadzić z równowagi.

A co powiesz na spodnie w kratę dresowe? Tak luźną, a jednocześnie bardzo wygodną propozycję znajdziesz w sklepie internetowym sklep.dastan.pl. W połączeniu ze sportową bluzą w ten sam deseń stworzyć total look, obok którego nie sposób będzie przejść obojętnie. Kompletując, swój dresowy komplet warto mieć na uwadze, że zestawy takie już od kilku dobrych sezonów wiodą modowy prym – nie tylko pod względem komfortu, ale też funkcjonalności. O ile w miejscu pracy nie obowiązuje ściśle określony w regulaminie dress code – z powodzeniem możesz go włożyć! Podobnie sytuacja wygląda, jeżeli chodzi o weekendowe zakupy lub wyjazdy z rodziną. Wtedy wygoda powinna być priorytetem!

Pamiętajmy jednak, aby zarówno podczas zakupu spodni w kratę, jak i wszystkich innych elementów odzieży, zwracać uwagę na skład. To właśnie ten element świadczy, jak odzież będzie wyglądać po kilku/ kilkunastu praniach.

Zostaw odpowiedź